předporodní kurz, předporodní kurzy, příprava na porod, cvičení pro těhotné, porod, těhotenství, hypnoporod, cvičení pro těhotné, Cvičení v těhotenství, Gravid jóga, Kojení, jemné zrození, předporodní kurz, nemocnice hradec králové,

porodnice hradec králové, těhotenský kurz, předporodní kurzy online,

příprava k porodu, příprava na porod, předporodní kurz hradec králové

ZDRAVIS

ve spolupráci s Porodnicí FNHK - 25 let

Odhalte Tajemství snadnějšího porodu. Zahoďte veškeré obavy a prožijte porod, na který budete s láskou vzpomínat.

POROD JE ÚŽASNÝ OKAMŽIK...

Když jsem rodila zažívala jsem stavy euforie a radosti. Něco, co se dá těžko popsat. Nebylo to vždy jednoduché, ale časem jsem objevila cesty, kterými si to lze ulehčit a tím zažít mnohem harmoničtější porod, než zažívá většina žen. Kdybych všechny tyto techniky, kterém znám dnes, znala, když jsem rodila svého prvního syna, můj porod by byl mnohem snazší.

  

Porod mě proměnil, ale v tom dobrém. Přinesl mi spoustu darů a poznání. Díky němu jsem dozrála a získala jiný úhel pohledu na svět. A to je něco, co si každá potřebujeme zažít. Porod je úžasný okamžik. Nebojte se ho, ba naopak. Otevřete se mu a prožijte ho v plné kráse.

JAK SE PŘIPRAVIT A RODIT SNADNĚJI?

Vybírejte si informace, které jsou kvalitní. Čerpejte od lidí, kteří jsou odborníky, ve své oblasti a mají největší zkušenosti, co se týká porodů a péče o miminka. Aplikujte rady a techniky, které se dozvíte.  Připraví vás to mentálně i fyzicky na porod a pozitivně ovlivní jeho průběh. Pracujte se svojí psychikou. To nejpodstatnější krom fyzické přípravy je připravit se na porod psychicky.

 

Většina žen, které si představovaly hladší průběh porodu a přijaly veškeré obavy z něj, prožily porod v mnohem větší harmonii, než ženy, které to nedělaly. Připravte se fyzicky na porod. Zpevňujte pánevní dno a pracujte s ním. Cvičte a udržujte vaše tělo aktivníVětšina žen, která se fyzicky připravovala na porod, rodila snadněji a bez komplikací než ty, které se nepřipravovaly.

Sni%25CC%2581mek%2520obrazovky%25202020-

Chtěla bych Vám moc poděkovat za práci, kterou děláte. Na pokoji jsem byla s maminkami, které na kurzy nechodily – při porodu nevěděly, jak správně dýchat, kdy tlačit a kdy ne, poranily si prsa při kojeni, protože dítě od prsu „odtrhovaly“, neměly všechnu výbavičku...zkrátka díky Vašim kurzům pro mě byla spousta věcí jednodušší a jasnější. Eva

OBJEVTE NOVÝ SVĚT V KLIDU A BEZPEČÍ

TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ O PORODU

Kdy jet do porodnice? První doba porodní. Druhá doba porodní. 

Třetí doba porodní. Čtvrtá doba porodní. Děložní kontrakceOzvy plodu. Doprovod k porodu. Bolesti u porodu, jak si ulevit a jejich odstranění. Nepravidelnosti a komplikace porodu.

SEXUALITA V TĚHOTENSVÍ

A PO PORODU

Změny v sexuálním životě. „Blinkavé období“ u ženy pokles zájmu o sex. Druhý trimestr - zvýšené překrvení malé pánve - zvýšení sexuálních prožitků. Kdy začít se sexem po porodu? „Gravidita“ muže - psychické a hormonální změny u partnera. Kritická období po porodu. 

TĚHOTENSKÉ CVIČENÍ

Porodní a odlehčovací polohy. Správné dýchání v I. a II. době porodní. Posílením pánevního dna. Cviky z Gravidjógy Relaxační - uvolňovací techniky a automasáže. Udrží Vás v dobré fyzické i psychické kondici. Zabezpečuje dokonalejší výživu plodu.

PÉČE O MIMINKO

Jaké jsou zdravotní problémy novorozenců po porodu. Detailní vysvětlení problémů a jak je řešit (žloutenka, koliky, zvýšené teploty...) Otázky očkování a doporučení. Syndrom náhlého úmrtí dítěte. Doporučená literatura k výchově kojenců.

Čeká na vás 21 video lekcí

celkově 12 hodin cenných rad, technik a cviků

NÁVŠTĚVA PORODNÍHO SÁLU 

A INFORMACE O PORODU

Příprava maminky k porodu na porodním sál. Virtuální prohlídka porodního sálu, jeho výbava, zabezpečení? Císařský řez a péče o maminku po operaci. Ukázky pokojů šestinedělí. Odpovědi na nejčastější otázky maminek.

JAK SPRÁVNĚ ZACHÁZET S MIMINKEM

Ukázka odsávání nosánku u kojence. Jak miminko zavinout do zabalovačkyZásady zacházení s miminkem a vysvětlení jak na to. Ukázka koupání miminka a jak s ním správně zacházetTeplota vody a mnohem další.

JAK ÚSPĚŠNĚ KOJIT

Základní zásady úspěšného kojení. Správné držení prsu. Správná poloha maminky při kojení. Polohy kojence při kojení. Správná technika přisátí kojence. Správná technika sání kojence. Kojení vícerčat. Technika odstříkáváni. Potíže při kojení a jak je řešit.

MASÁŽ MIMINKA

Přínos masáže pro dítě. Přínos pro rodiče. Kdy nemasírovat. 

Význam masáže v krizových obdobích dítěte. Masáž „Mám tě ráda“. Masáž bříška, hrudníku, obličeje, zad, horních a dolních končetin. Doporučení a nejčastější dotazy.

JEDINEČNÝ PŘEDPORODNÍ KURZ

Dnešní doba je zahlcena přemírou informací, které jsou neověřené a zkreslené. Proto jsme se rozhodli, že náš kurz pojmeme úplně jinak, než všichni ostatní. Kromě předávání našich osobních zkušeností, jsme kurz také založili na důkazech, vědeckých studiích a propojili ho se zdravotníky.

 

To, co se v tomto kurzu dozvíte, se nedozvíte v žádném jiném kurzu v České republice. Získáte totiž studiemi ověřené informace a osobní zkušenosti od odborníků s laskavou a přidanou hodnotou, ze kterých budete čerpat v těhotenství, u porodu i v mateřství.

„Připraví vás na vše“, co vás čeká před porodem, při porodu i po něm. Jaké jsou výhody mít partnera u porodu, o sexualitě v těhotenství i po porodu. Jak pečovat o vaše miminko, jak ho kojit i masírovat. Jak pracovat se svým tělem i jak se fyzicky a mentálně připravit na svůj porod. Bude to váš plnohodnotný průvodce těhotenstvím, porodem i obdobím po porodu.

V ČEM VÁM KURZ POMŮŽE?

Komplexně vás připraví na váš porod

Po fyzické i psychické stránce

Budete rodit s mnohem větší lehkostí

Dozvíte se, jak to vypadá v porodnici a co můžete čekat

Budete vědět jak pečovat o vaše děťátko

CO NA VÁS V KURZU ČEKÁ?

Opakované přehrávání

21 video lekcí přípravy na porod

12 hodin rad, technik a cviků

Mentální a teoretická příprava na porod

Praktická příprava na váš porod

Sni%25CC%2581mek%2520obrazovky%25202020-

Všechno proběhlo naprosto v pořádku, a to i díky Vaší přípravě. Porod byl pro mě, díky tomu, že jsem věděla, co mě asi tak čeká a byla jsem na to hlavně po psychické stránce připravená, velice krásným zážitkem. A přála bych i ostatním maminkám, aby pro ně byl porod radostným zážitkem, na který budou rády vzpomínat. Eva. M

Sni%25CC%2581mek%2520obrazovky%25202020-

Ráda bych Vám a Vašemu týmu poděkovala za kurzy, které pořádáte. Musím říci, že mě šíří témat i profesionalitou velmi mile překvapily. Z přednášek jsem si odnesla spoustu informací, z nichž jsem mnohé již využila a na další se jistě dostane. Oceňuji také, že jsme se dozvěděly, že ne všechno vždy probíhá ideálně a jaké že mohou nastat komplikace. M.P.

Sni%25CC%2581mek%2520obrazovky%25202020-

Není dne, kdy bych na Vás, paní Hronková, nevzpomínala. Vám bych chtěla mockrát poděkovat za úžasné hodiny cvičení a relaxace. Jste milá, hodná a máte neuvěřitelnou schopnost dávat druhým obrovské množství pozitivní energie, a za to všechno si Vás nesmírně cením.

Lenka H.

Sni%25CC%2581mek%2520obrazovky%25202020-

Mnohokrát Vám oběma děkuji za hodiny klidu, trávené na Vašem těhotenském tělocviku. Při mém prvním těhotenství mi ve spojení s přednáškami daly mnoho cenných informací a rad, pomáhaly mě držet v jakémsi „těhotenském nadhledu“ a vděčím jim za pohodové prožívání pobytu v porodnici. Simona

JAKÉ VÝHODY NA VÁS V KURZU ČEKAJÍ?

NAŠE PODPORA

Jsme tu pro vás a pokud budete něco potřebovat a nebo mít nějaké dotazy, máte naši podporu. Napište nám na porod1@email.cz a my Vám rádi odpovíme.

POHODLÍ DOMOVA

V pohodlí domova si můžete v klidu zacvičit nebo zhlédnout přednášku, nemusíte s nikým sdílet své pocity ani místnost, kde se přednáší či cvičí. Odpadá tedy jakýkoliv stud a nutnost být někde na přesný čas. 

VÝHODNÁ CENA

Vzhledem k rozsahu celého kurzu, které spočívá v podchycení všech významných oblastí jako těhotenství, průběhu porodu, tak i období po něm (psychika, fyzická stránka, znalosti péče o miminko, sexualita a partnerský život) je kurzovné velmi výhodné - 2150 kč (část je sponzorována).

OPAKOVANÉ PŘEHRÁVÁNÍ

Tento kurz je stejný jako náš prezenční, ovšem má výhodu, máte ho na 8 měsíců a oproti běžným přednáškám a cvičením, které v prezenční formě vidíte jenom jednou si jej online můžete opakovaně pouštět a to na jakémkoli zařízení.

Jsme jedni z prvních v ČR, kteří začali s předporodními kurzy. Za 25 let prošlo našimi kurzy přes 5000 maminek a párů. Díky tomu máme pro Vás důkladně propracovaný systém založený na důkazech, vědeckých studiích, klinických i osobních zkušenostech.

SPOLUPRÁCE S PORODNICÍ

Již 25 let spolupracujeme s Porodnickou a gynekologickou a Dětskou klinikou ve Fakultní nemocnici HK. Díky tomu se v kurzu dozvíte, jak vypadá porodní sál a jeho výbava, ukázky pokojů, co s sebou a kdy jet do porodnice.

Oproti ostatním kurzům, které vedou pouze porodní asistentky, vám v našem kurzu přednášejí zkušení specialisté v jednotlivých oborech s dlouholetou praxí, se kterými se u porodu nebo po něm můžete ve FNHK setkat (gynekolog, pediatr, dětská sestra, porodní asistentka, fyziolog).

Minikurz o Tajemství kojení a Výživě miminka ZDARMA

Naší podporu

Opakované přehrávání

Specialisty ve svém oboru

Odpovědi na vaše otázky

Přístup z pohodlí vašeho domova

21 video lekcí

12 hodin rad, technik a cviků

CO NA VÁS V KURZU ČEKÁ?

PŘIHLAŠTE SE JEŠTĚ DNES A ZÍSKÁTE

To nejdůležitější o porodu

Těhotenské cvičení

Sexualita v těhotenství a po porodu

Péče o miminko

Návštěva porodního sálu a informace o porodu

Jak správně zacházet s miminkem

Jak úspěšně kojit - Bonus

Masáž miminka - Bonus

TAJEMSTVÍ KOJENÍ a VÝŽIVA DĚŤÁTKA od 2 - 3 let - Minikurz Zdarma

 

MINIKURZ ZDARMA

Při objednání předporodního kurzu, dostanete zdarma minikurz o Tajemství kojení, Výživě miminka do 1 roku a Výživu batolat od 2 - 3 let. Minikurz má hodnotu 800 Kč a naleznete v něm cenné informace, které běžně nenaleznete v našem a ani v jiném kurzu. 

Tato nabídka platí pouze 48 hodin od otevření této stránky a nebo od obdržení emailu. Poté přestane platit.

Sni%25CC%2581mek%2520obrazovky%25202020-

Ráda a hrdě přiznávám, že to co jsme se na tomto kursu dozvěděli, se nedočtete v žádných knihách. Na žádnou vaši otázku nedostanete nikde tak pěknou a fundovanou odpověď jako tady. A vše vám budou říkat lidé, kterým z očí září láska k dětem a dívají se na vás jako na hrdiny, jimž je třeba tuto cestu usnadnit a pomoci jim. Mgr. Z.R

Ráda a hrdě přiznávám, že to co jsme se na tomto kursu dozvěděli, se nedočtete v žádných knihách. Na žádnou vaši otázku nedostanete nikde tak pěknou a fundovanou odpověď jako tady. A vše vám budou říkat lidé, kterým z očí září láska k dětem a dívají se na vás jako na hrdiny, jimž je třeba tuto cestu usnadnit a pomoci jim. Mgr. Z.R

MOŽNOSTI PLATBY

PŘÍSPĚVKY ZDRAVOTNÍCH POJIŠŤOVEN na Předporodní kurz

VZP (příspěvek až 3 000 Kč). Více zde

ČPZP (příspěvek až 2 000 Kč). Více zde

RBP (příspěvek až 1 000 Kč). Více zde
VOZP (příspěvěk až 1500 Kč). Více
zde

OZP (příspěvek individuální). Více zde

 

PLATBA KARTOU

Vyplňte platební formulář výše a na druhé stránce vyplňte platební údaje, přijde vám email a ihned se budete moct přihlásit do kurzu.

PLATBA PŘEVODEM

Při platbě převodem, nejdříve vyplňte formulář zde a až poté proveďte platbu. Jakmile provedete platbu, nejdéle do 3 dnů vám pošleme přístup do kurzu.

Cena kurzu je 2 150 Kč

Číslo účtu: 670100-2213384916/6210

Při platbě uveďte do poznámky vaše celé jméno příjmení

NAPADAJÍ VÁS NĚJAKÉ OTÁZKY?

Je ten to kurz určený i pro mého partnera?

Ano, příprava partnerů k porodu je součástí předporodního kurzu. Naším krédem je nejen příprava vás budoucích maminek a tatínků k porodu a k péči o vaše miminko, ale zároveň Vám cílenými informacemi napomoci ke zpevnění partnerského vztahu

Jaké je doporučené období pro účast v kurzu?

 

Doporučené období pro účast v kurzu je ve 4. až 6. měsíci těhotenství. Svůj smysl má však i v pozdějších obdobích těhotenství. Co se týče těhotenského cvičení, to můžete zahájit v kterémkoliv stádiu těhotenství. Většina žen obvykle cvičí do 39. týdne těhotenství.

Jak tento kurz probíhá?

Tento kurz probíhá online video formou. Což znamená, pokud zvolíte platbu kartou zde, tak vám přijde email, s přístupem do kurzu. Můžete tedy ihned sledovat veškeré lekce online z pohodlí vašeho domova. Lekce jsou předtočené, tudíž si je můžete pustit kdykoliv a kdekoliv.
Při platbě na účet odešlete přihlášku a poté provedete platbu převodem. Jakmile tohle uděláte, nejdéle do 3 dnů vám pošleme přístup do kurzu, ve kterém si můžete z pohodlí domova pouštět jakékoliv lekce.

Jakou výhodu má kurz oproti ostatním předporodním kurzům?

Tento kurz je jeden z nejstarších v ČR a to 25 let. Prošlo jím přes 5000 těhotných žen a páru. Díky tomu je důkladně propracovaný a založený na důkazech, vědeckých studiích, klinických i osobních zkušenostech. Což běžné kurzy nemají. Zároveň oproti ostatním kurzům, vám v našem kurzu přednášejí zkušení specialisté v jednotlivých oborech s dlouholetou praxí, se kterými se u porodu nebo po něm můžete ve FNHK setkat (gynekolog, pediatr, dětská sestra, porodní asistentka, fyziolog).

Jaké jsou výhody mít partnera u porodu?

Váš partner bude pro vás citovou a společenskou oporouNebudete mít pocit osamělosti (po doprovodu nezůstanete sama a lépe snášíte prostředí porodnice). Umožní vám komunikovat s rodinou (např. přes telefon). Masáží vám pomůže snížit křížové bolesti a pomůže vám zvládat kontrakce a ovlivňovat tím průběh porodu. Pomůže Vám a povzbudí vás v I. době porodní (chůze, změna polohy) i v II. době porodní (při tlačení). A hlavně bude s vámi prožívat radost z narození vašeho miminka.

 

Jaké jsou podmínky proto, abych mohla mít partnera u porodu?

Jediné, co potřebujete je, abyste s tím oba souhlasili a aby váš partner byl v dobré zdravotním stavu (nesmí být akutně nemocen infekčním onemocněním).

Zajímá vás něco nebo vám není něco jasné?

Pokud ano, tak se nám ozvěte. Napište nám email na porod1@email.cz nebo zavolejte na

+420 603 942 831. Na telefonu nás zastihnete v Po - Pá od 8 do 18 hod. Budeme se na Vás těšit.

Sni%25CC%2581mek%2520obrazovky%25202020-

Ráda bych vám poděkovala za výbornou teoretickou a praktickou přípravu k porodu a rodičovství. Narodila se nám krásná, zdravá a usměvavá slečna. Díky Vaším informacím jsem zvládla porod dobře. Vyřiďte „Vašim“ budoucím maminkám, že se nemusí ničeho obávat. Personál, péče a profesionalita jsou na znamenité úrovni. Lenka